فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

مزاياي كاشي‌هاي ضد اسيد

مزاياي كاشي‌هاي ضد اسيد

كاشي‌هاي ضد اسيد داراي مزاياي بسياري هستند كه از جمله مهمترين آنها مي‌توان به مقاومت بالاي آنها در برابر اسيدها، بارهاي مكانيكي بالا و سايش اشاره نموده علاوه بر آن اين نوع سراميك در برابر آب جذب بسيار پاييني دارد در نتيجه در برابر يخ زدگي مقاوم مي‌باشند. ليست قيمت كاشي صبا اصفهان

 

نكات مهم در انتخاب كاشي ضد اسيد 

در انتخاب كاشي‌هاي ضد اسيد بهتر است اين نكات مهم را رعايت كنيد تا از آسيب‌هاي احتمالي و خسارات جلوگيري نماييد.

 

اگر سطح مورد نظر شما سطح پرترددي است كه ممكن است افراد در آن سر بخورند بهتر است از نوع عاجدار استفاده نماييد تا سر خوردن افراد را به كمترين حد ممكن برسانيد. اين نوع كاشي با نام كاشي ضد لغزش (Anti-Slip) در بازار موجود مي‌باشند. 

 

در محيط‌هاي آلوده كه امكان وجود عوامل كثيف كننده بسيار بالاست كارخانه كاشي تكسرام يزد از كاشي‌هاي ضد اسيد دانه قرمز استفاده نماييد كه خاصيت چرك تاب بودن بيشتري نسبت به ساير كاشي و سراميك ضد اسيد دارند.

 

 

دانستني هاي جالب از كاشي استخري

دانستني هاي جالب از كاشي استخري | كاشي استخري داراي جذب آب صفر است ، در مقابل يخ زدگي مقاوم است و در حالت عادي از سطح كار جدا نميشود اما كاشي معمولي جذب آب دارد و از محل نصب به مرور جدا ميشود.

 

در يك آزمايش ساده ميتوان كاشي معمولي و كاشي استخري را روي ميز و از طرف پشت آن كه لعاب ندارد گذاشت و روي آن چند قطره و يا يك قاشق آب ريخت. بعد از چند دقيقه سراميك معمولي آب را به خود جذب ميكند اما سراميك استخري تا هر زمان كه باشد آن آب را در پشت خود نگه ميدارد مگر اينكه آب بخار شود. يعني آب جذب بيسكويت نميشود. قيمت سراميك راك  

 

تنها تفاوت كاشي استخري با كاشي سراميك معمولي در ميزان جذب آب ميباشد. يعني كاشي استخري با كاشي معمولي متفاوت است. و در صورت استفاده از كاشي معمولي بجاي استخري نهايت پس از يكسال نياز به تعويض كاشي در استخر خواهد بود.

 

سراميك ها وموزاييك ها

به طور كلي دو نوع موزاييك در استخرها مورد استفاده قرار مي گيرد. موزاييك هاي سراميكي و موزاييك هاي شيشه اي. از اين ميان موزاييك هاي سراميكي كاربرد بيشتري در استخرهاي شنا دارند. اين موزاييك ها به ويژه براي استخرهاي با شكل نامتقارن و استخرهايي كه با بتن پاششي ساخته مي شوند مناسب هستند. اين موزاييك ها كاشي ايفا به صورت تماما لعابدار ساخته مي شوند و بنابراين مقاومت بسيار زيادي در برابر انجماد دارند.

 

موزاييك مرمري

موزاييك هاي مرمري به ويژه در ديوارها و كف استخرهاي خانگي مورد استفاده قرار مي گيرند. البته در صورت استفاه از اين موزاييك ها در كف مناطق مرطوب استخر، براي جلوگيري از لغزنده شدن بيش از حد آنها بايد تمهيدات لازم پيش بيني شود.

 

الزامي به استفاده از كاشيهاي كوچك در استخرها نيست. اما فقط كاشيهاي كوچك هستند كه براي ستونها و لبه هاي گرد پله و استخر قابل استفاده هستند. براي استخرهاي مربع مستطيل ميتوانند هم ازكاشي ريز و هم از كاشي بزرگتر استفاده كرد. مهسرام


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۶:۲۶ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :