فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

كاشي راه پله

بسياري از طراحان توصيه مي كنند در راه پله هاي كوچك از تزيينات روي خود پله استفاده نكنيد و پله ها را به حال خود باقي بگذاريد. براي تزيين اينگونه پله ها مي توانيد ابتدا و انتهاي پلكان را با قرار دادن قاليچه ها يا گلداني بزرگ از گياهان سرسبز تزيين كنيد. با اين كار مي توانيد بدون اينكه فضاي پله هاي را تنگ كنيد به تزيين راه پله خود بپردازيد. بعلاوه ورودي و خروجي راه پله ها را به زيبايي تمام مشخص كرده ايد. قيمت سراميك ديوار پاركينگ 

 

راه‌هاي اندكي براي انجام اين كار وجود دارد: شما مي‌توانيد از راه‌پله‌هاي معمولي كه در همه جا هستند استفاده كنيد، و يا مي‌توانيد از يك راه‌پله خاص با يك طراحي منحصربه‌فرد استفاده كنيد كه هر كس آن را ببيند به شما حسادت كند.

 

البته در اكثر موارد اين امر نيازمند اين است كه شما در مراحل ابتدايي ساخت خانه و يا در مراحل مياني بازسازي آن باشيد، تا شايد بتوانيد ايده‌هاي خود را در مورد راه‌پله اجرايي كنيد. در غير اين صورت بايد ايده‌هاي خود را براي آينده نگه داريد.

 

با اين حال، اگر شما اين امكان را داريد كه از يك راه‌پله خلاقانه و خاص در خانه خود استفاده كنيد، به نكاتي كه در ادامه مطلب مي‌آيد توجه كنيد تا بتوانيد خاص بودن و زيبايي راه‌پله خانه خود را دوچندان كنيد. قيمت سراميك ديوار حياط 

 

 

 

در راه پله ها يك خط تقسيم‌كننده ايجاد كنيد.

گردن خود را خم نكنيد؛ اين راه پله دو تكه به سرعت توجه‌ها را به خود جلب مي‌كند، چراكه طراحي دكوراسيون آن بسيار متفاوت و خاص است

 

عرض پله‌ها را تغيير دهيد.

در اكثر راه پله‌ها عرض پله ابتدايي با عرض پله انتهايي يكسان است و تغييري در آن ايجاد نمي‌شود. به جاي اين، راه‌پله خانه خود را به گونه‌اي طراحي كنيد كه عرض پله‌ها متفاوت باشد و در نتيجه بالا رفتن و پايين آمدن از آن جذاب و متفاوت شود.با نرده‌ها كارهاي خلاقانه انجام دهيد. هيچ قانوني وجود ندارد كه شما را مجبور كند كه نرده‌ها را كاملا موازي با پله‌ها نصب كنيد. سراميك استخري اين نرده‌هاي عمودي هم به راه‌پله ايمني اضافه كرده‌اند و هم به آن يك زيبايي بصري داده‌اند.

 

 

 

به راه پله يك ديوار اضافه كنيد.

براي به حداكثر رساندن امنيت راه‌پله، به جاي نرده يك ديوار به آن اضافه كنيد. حفره‌هاي ايجاد شده در ديوار به آن جلوه بصري جذابي داده و باعث شده‌اند كه راه‌پله حس بسته بودن و خفتگي در فرد ايجاد نكند.

 

راه پله را رنگ كنيد.

رنگ كردن راه‌پله يك راه آسان و كم‌هزينه براي اضافه كردن يك جلوه بصري زيبا به را‌ه‌پله است. قيمت سراميك ديوار پذيرايي ، رنگ سبز پله‌ها حالتي سرزنده و شاد به راه‌پله اضافه كرده و يك ورودي بسيار زيبا را براي اين خانه تلفيقي به وجود آورده است.

 

 

 

سراميك‌ها به عنوان كف‌پوش و ديوارپوش در تمامي پروژه‌هاي ساختماني به كار گرفته مي‌شوند يكي از مهمترين كاربرد كاشي و سراميك استفاده به عنوان كف پوش ساختمان‌هاي صنعتي و آزمايشگاه‌ها مي‌باشد. فضاهايي كه در مجاورت مستقيم با انواع اسيدها و مواد خورنده هستند و اگر از كاشي و سراميك مناسب استفاده نشود در كوتاهترين زمان ممكن لازم است كه كاشي و سراميك‌ها جايگزين گردند. بهترين راه حل براي جلوگيري از ايجاد خرابي و خوردگي در كاشي‌ها و سراميك‌هاي به كار رفته در مجاورت با اسيدها و خورنده‌هاي لعاب استفاده از كاشي و سراميك ضد اسيد مي‌باشد. 

 

بتن‌ها، فولاد و ساير پوشش دهنده‌هاي در مقابل اسيد مقاومت ندارند و به سرعت دچار خوردگي و فرسايش مي‌گردند. در نتيجه تنها پوشش مناسب براي اين فضاها استفاده از كاشي و سراميك ضداسيد است. سراميك ضد اسيد 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۳۵ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :