فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

كلاس هاي كاشي هاي چيني

كلاس هاي كاشي هاي چيني عبارتند از:

 

 كلاس يك-اين كلاس تنها براي ديوار مناسب است.

 

كلاس دو-براي مكان هايي كه ممكن است لغزش اتفاق بيفتد مانند دستشويي مناسب است.

 

كلاس سه- براي ترافيك كم تا متوسط مناسب است.

 

كلاس چهار- براي ترافيك هاي متوسط تا زياد مناسب است.

 

كلاس پنج- براي مكان هاي پرترافيك مانند مكان هاي تجاري پر ترافيك مناسب است. قيمت كاشي ديوار 

 

مقاومت و نگه داري از كاشي ها

به طور كلي بايد بگوييم كه كاشي ها محصولات مقاومي هستند. هم چنين با توجه به آن چه در بالا در مورد آن ها گفته شد مي توان به سادگي به اين امر پي برد كه كاشي ها را مي توان با توجه به ويژگي ها و كلاس هاي آن ها تقريبا در هر جايي به كار برد. اما براي اين كار بايد تا از كاشي مناسب براي هر جا آگاه بود.

 

استفاده از كاشي هايي كه داراي توان كمي براي تحمل ترافيك هستند در جاهايي مانند كف زياد مناسب نيست.

در كاربردهاي تجاري هم بايد از هر كاشي با توجه به تحمل آن استفاده نمود تا بتوان بهتر از آن نگه داري كرد. با اين كار مي توان از كاشي براي مدت زمان بيشتري در ساختمان در كف و يا ديوار بدون به وجود آمدن مشكل خاصي بهره برد. سراميك ديوار پاركينگ مي توان در بعضي كاربردها ديد كه حتي كاشي ها براي نسل ها دوام آورده اند.

كاشي ها سخت هستند و در برابر نور uv هم توان مقاومت دارند. مي توانيد آن ها را با دقت انتخاب كنيد و از آن ها در فضاهاي مختلف استفاده كنيد. بايد توجه داشته باشيد كه محافظت از اين محصولات در درجه ي اول به انتخاب شما و طراحي آن ها بستگي دارد.

 

 

بررسي مزايا و معايب سراميك

امروزه با پيدايش علوم جديد در زمينه ي دكوراسيون داخلي ، چيدمان منازل تغيير پيدا كرده است . يكي از مهم ترين اركان در دكوراسيون داخلي انتخاب نوع كف پوش مي باشد .

 

در گذشته اغلب ايراني ها از فرش هايي كه غالبا كل كف منزل را مي پوشاند استفاده مي كردند ، به همين جهت كف پوش اهميت خاصي نداشت . اما با تغيير سبك دكوراسيون كم كم فرش هاي بزرگ 12 متري جاي خود را به كف پوش هاي شيك و زيبا مانند سراميك ، پاركت لمينت ، سنگ و ... داد .و علي رغم مزايا و معايب سراميك ، آنها به يكي از كف پوش هاي محبوب تبديل شده اند . سراميك ديوار حياط  

 

مزايا و معايب كاشي و سراميك

با تغيير سبك دكوراسيون و تغيير سليقه ها در كف پوش ها به تدريج فرش ها جاي خود را به پاركت ، موزاييك ،سنگ كف و سراميك داد .يكي از رايج ترين كف پوش هايي كه در منازل از آن استفاده مي شود كف پوش هاي سراميكي هستند . سنگ هاي سراميكي به دليل كلاسي كه دارند با هيچ كف پوش ديگري قابل مقايسه نيستند مزايا و معايب سراميك ها بسيار است اما با اين وجود سراميك به دليل مقاومتي كه در برابر رطوبت دارد در محيط هاي مرطوب مثل حمام و دستشويي استفلده مي شود .

 

كف پوش سراميكي

يكي از محبوب ترين كف پوش ها ، كف پوش هاي سراميكي است . معايب سراميك نسبت به پاركت لمينت بسيار زياد است ، سراميك ها انواع مختلفي دارند و در ابعاد مختلف قابل تهيه هستند . سراميك ديوار پذيرايي سراميك ها دو نوع هستند :سراميك لعاب دار و سراميك بدون لعاب . 

 

سراميك ها را ميتوان در دو نوع مات و براق نيز طبقه بندي كرد .

با وجود اينكه سراميك هاي براق زيبايي و جلوه ي بيشتري دارند لكه ها در آنها سريع تر نمايان مي شود . نوع ديگري از سراميك ها كه جديدا وارد بازار شده اند كف پوش هاي سراميكي طرح پاركت هستند .

 

كف پوش سراميكي طرح چوب و پاركت

كف پوش هاي سراميكي با وجود ظهور كف پوش هاي جديد ديگر همچنان محبوبيت خود را حفظ كرده اند . تنوع بسيار بالاي كف پوش هاي سراميكي كار را براي خريداران دشوار كرده است .

يكي از محبوب ترين اين ظرح ها سراميك هاي طرح پاركت مي باشد . اين نوع از سراميك براي كساني ساخته شده است كه طرح پاركت را دوست دارند ولي سراميك را به پاركت ترجيح مي دهند . همچنين براي مناطق مرطوب كه امكان استفاده از پاركت لمينت چوبي وجود ندارد ميتوان از سراميك هاي طرح چوب استفاده كرد . به دليل مزايا و معايب سراميك ، سراميك طرح پاركت نسبت به خود پاركت هم از مقاومت بالاتري نسبت به رطوبت برخوردارند و هم هزينه ي كمتري دارند . كاشي استخري


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۱:۳۵ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :