فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

كاشي هاي شيشه اي

شيشه

كاشي هاي شيشه اي هم همان طور كه از نام آن ها روشن است مي توانند براي مكان هايي كه شيشه براي آن ها نماي بهتري را به همراه دارد استفاده شوند. كاشي ديوار اين كاشي ها به دليل آن كه شيشه اي بوده و در آشپزخانه ها هم به دليل مقاومت خيلي بالاتر ان ها در برابر رطوبت، استفاده مي شوند.

 

بايد بدانيد كه اين كاشي ها در برابر جذب انواع آلودگي ها هم مقاومت زيادي دارند كه براي بهداشت بهتر در خانه ها در مكان هاي مورد نياز بسيار مهم هستند. آن ها مي توانند با بسياري از مواد ديگر مانند گرانيت، پلاستيك و مرمر مورد استفاده قرار گيرند.

 

كاشي هاي موزاييكي

به طور سنتي اين كاشي ها براي دكوراسيون استفاده مي شده اند. اين كاشي ها داراي اندازه ي كوچك تري بوده و در طرح هاي خاص به كار مي روند. قيمت روز سراميك نما ان ها هم مي توانند داراي طرح ها، رنگ ها و اندازه هاي مختلفي باشند. هم چنين مي توانند مربعي، داراي طرح هاي بر جسته ي كاشي كاري و براي ديوارهاي تزييني استفاده شوند.

حتي مي توان آن ها را براي كف هم استفاده كرد. اما اين كار متداول نيست زيرا كه تميز كردن آن ها در كف سخت تر است.

 

كاشي هاي quarry

اين كاشي ها هم در موارد زيادي در كف ساختمان و در جاهاي ديگر استفاده مي شوند. در مواردي اين كاشي ها بسيار سخت هستند و مانند آجر به نظر مي رسند. مي توانيد آن ها را با توجه به نياز خود در مكان هاي مختلف در ساختمان مورد استفاده قرار دهيد. آن ها در داخل و خارج خانه در كف استفاده و داراي مقاومت بالايي هم هستند.

اين كاشي ها هم در برابر رطوبت مقاوم بوده ولي بر خلاف كاشي هاي سراميكي و چيني داراي پوشش نيستند. قيمت كاشي آشپزخانه 

 

كاشي هاي طبيعي از سنگ ها

سنگ هاي طبيعي براي استفاده براي كاشي ها رواج بسياري دارند. از اين كاشي هاي طبيعي هم براي سال ها استفاده شده است. اين كاشي ها هنوز هم بسيار محبوب هستند.

 

مي توانيد آن ها را در مكان هاي مختلفي ببينيد كه براي تزيين و افزايش مقاومت ديوارها استفاده مي شوند. اين كاشي ها داراي وزن بيشتري هستند  كاشي راه پله و بايد كه در زمان نصب آن ها هم از مهارت بيشتري برخوردار بود. هم چنين بايد با توجه به نياز تجاري و يا خانگي نسبت به انتخاب آن ها اقدام نمود.

 

اندازه ي كاشي ها

يكي از مهم ترين ويژگي هاي كاشي ها اندازه ي ان ها مي باشد و يكي از مهم ترين تصميم هايي كه در زمان خريد آن ها بايد بگيريد اين است كه اندازه ي كاشي كه مي خواهيد براي خريد انتخاب كنيد چقدر باشد. اما بايد بدانيد كه اين كاشي ها از يك سري سايزهاي متداول بر خوردار هستند.

 

نيز بايد بدانيد كه اندازه اي كه شما انتخاب خواهيد كرد اثر زيادي بر زيبايي ديوار يا كف خواهد داشت. به طور معمول اين كاشي ها از اندازه ي 3 در 3 تا 6 در 6 اينچ در بازار يافت مي شوند. البته اندازه هاي ديگر هم مي توانيد براي آن ها پيدا كنيد. در ادامه تعدادي از اندازه هاي كاشي ها براي اطلاع شما بيان شده است. سراميك ديوار راهرو


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۸:۳۶ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :