فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

انتخاب رنگ كاشي

خاكستري، رنگ سرويس بهداشتي كوچك

طوسي يا خاكستري رنگي تسكين دهنده و بي نظير است. اما با توجه به تاريك و بسته شدن فضا، بايد در انتخاب نوع خاكستري خود دقت لازم را داشته باشيد. ليست قيمت كاشي سينا خاكستري آبي و خاكستري روشن بهترين گزينه ها به خصوص براي فضاهاي كوچك تر هستند.

 

يكي از مزيت هاي اين رنگ مانند رنگ سفيد در اين است كه مي تواند تركيب رنگ هاي متنوع و زيبايي را با ساير رنگ ها خلق كند. تنالينه هاي زرد، نارنجي و صورتي از جمله همين تركيب رنگ ها هستند كه در تصاوير بالا براي شما انتخاب شده اند. وسايل چوبي قهوه اي رنگ نيز سبك جذابي را با خاكستري به وجود مي آورند.

 

رنگ هاي شاد

شروع روز پرانرژي با رنگ قرمز

دقيقا بر خلاف كساني كه دوست دارند يك صبح آرام را در يك فضاي آرامش بخش شروع نمايند، عده اي هم هستند كه يك روز پر هيجان و پر انرژي را ترجيح مي دهند. كاشي روكا سرام ميبد بنابراين براي اين افراد رنگ هاي شادي مانند قرمز ايده آل خواهد بود. نكته بسيار مهم در استفاده از اين رنگ اين است كه بايد به ميزان كم و در تناليته هاي رنگي ملايم به كار رود.

 

قرمز خيلي تند و شارپ مي تواند بعد از مدتي خسته كننده و زننده به نظر برسد. اما به طور كلي يك فضاي مدرن را خلق مي كند كه نياز زيادي به هم نشيني با رنگ سفيد دارد. كاشي حراجي

 

كاشي ها، رنگ اميزي ديوار، يا لوازم و اكسسوري هر كدام مي توانند گزينه هايي براي استفاده از اين رنگ بوده و انرژي و نشاط مورد نظر شما را به فضا وارد كنند.  اگر قرمز شما مقداري متمايل به قهوه اي باشد نمايندگي كاشي سمنان و از وسايل چوبي با رنگ قهوه اي تيره در فضا استفاده شود شما را به يك فضاي كلاسيك نزديك تر مي نمايد. البته اين اتفاق با رنگ طلايي نيز مي تواند تكرار شود.

 

 

تاثير رنگ زرد در سرويس بهداشتي

رنگ زرد

آخرين رنگ پيشنهادي من به شما زرد است. يك زرد آفتابي باعث مي شود كه يك حمام شاداب و شاد داشته باشيد. اين رنگ به شما كمك مي كند تا روز پرنشاطي را آغاز كرده و سرحال شويد. تند يا ملايم بودن آن به ابعاد فضا و همين طور سليقه شما بستگي دارد اما به طور كلي رنگ سفيد و خاكستري بهترين تركيب رنگ ها براي آن محسوب مي شوند.  سراميك پالرمو 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۰:۱۹ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :