فروشگاه كاشي و سراميك فروشگاه كاشي و سراميك .

فروشگاه كاشي و سراميك

سراميك مناسب براي ديوار و كف پاركينگ

سايز پاركينگ شما بر روي انتخاب طرح، رنگ و سايز سراميك مناسب براي ديوار و كف پاركينگ تاثير بسيار زيادي دارد و حتما بايد به ياد داشته باشيد كه استفاده از سراميك‌هاي ابعاد بزرگ براي پاركينگ‌هاي كوچك مناسب نيست و از طرفي برعكس اين موضوع هم صادق نمي‌باشد، يعني سراميك‌هاي ابعاد كوچك در پاركينگ‌هاي بزرگ باعث مي‌شوند كه فضا زياد از حد شلوغ به نظر برسد.

شما بايد به ياد داشته باشيد كه براي پاركينگ‌هاي كوچك سراميك‌هاي روشن و ساده بهتر مي‌باشند.

 

در ضمن شما بايد اين موضوع را در نظر بگيريد كه سراميك‌هاي پاركينگ با بقيه قسمت‌هاي ساختمان چقدر هماهنگي دارند. به عنوان مثال استفاده از سراميك‌هاي سفيد در پاركينگ و استفاده از سنگ‌هاي قهوه‌اي در راهروها باعث ايجاد تضاد بين قسمت‌هاي مختلف ساختمان خواهد شد. ولي وقتي اين هماهنگي بين رنگ‌ها وجود داشته باشد، شما در پايان، ساختمان زيباتري خواهيد داشت. قيمت سراميك مهسرام 

 

در پايان براي انجام هر كاري در نظر گرفتن بودجه بسيار مهم است و در نظر گرفتن اين نكته باعث مي‌شود كه شما قدرت انتخاب بهتري داشته باشيد.

خوشبختانه دنياي كاشي و سراميك‌ داراي تنوع بسيار بالايي هم از نظر سايز، رنگ، طرح و هم از نظر قيمت هستند و شما با هر سطح بودجه‌اي مي‌توانيد سراميك مورد نظر خود را پيدا كنيد. البته بهترين كار اين است نمايندگي فروش كاشي سينا كه همزمان بتوانيد قيمت، زيبايي و كيفيت را با هم در نظر بگيريد تا نتيجه نهايي بهتر شود.

 

سراميك‌هاي پرسلاني با توجه به مشخصات فني و مكانيكي بالايي كه دارند به عنوان پوشش در كف پاركينگ‌ها استفاده مي‌شوند. سراميك‌هاي پرسلاني با توجه به تنوع طرح و رنگ و سايزي و البته ضخامت بالاي آنها كه در كنار اجراي صحيح و بندكشي مناسب كفي زيبا فضايي متفاوت در پاركينگ شما در عين استحكام ايجاد مي‌نمايند.

 

 

رنگ مناسب براي سرويس بهداشتي، 6 رنگي كه بايد به آن فكر كنيد!

در خانه هاي امروز ايراني، برخلاف گذشته، كم ترين اهميت به سرويس بهداشتي و حمام داده مي شود در صورتي كه اين موضوع در كشورهاي ديگر با كيفيت و استانداردهاي بهتري در حال طراحي و اجراست. روكا سرام شايد فكر كنيد براي رسيدن به چنين كيفيتي حتما بايد حمام و سرويس بهداشتي بزرگ داشته باشيد و ماه ها هزينه زيادي بپردازيد، اما برخلاف تصورتان با يك رنگ آميزي حتي در فضاهاي خيلي كوچك مي توانيد حمام و سرويس بهداشتي مانند ژورنال هاي حرفه اي خلق كنيد.

 

بنابراين 6 رنگ مناسب و پرطرفدار براي اين فضا را براي شما انتخاب كردم تا با يك بررسي كلي تركيب رنگ هاي شيك و جذاب آن ها را نيز بشناسيم.

 

 

كاربرد سفيد يخي و كرم در سرويس بهداشتي

رنگ هاي روشن مي توانند منعكس كننده نور باشند، و اين باعث مي شود براي فضاهاي كوچك بدون پنجره بهترين گزينه شوند. از نظر بهداشتي نيز اين رنگ ها قابل قبول تر هستند زيرا با نشان دادن كثيفي مرتب به تميز كردن نياز پيدا كرده در نتيجه بهداشت هميشه رعايت مي شود.

 

رنگ سفيد يك ظاهر شيك، تميز و منعكس كننده نور را ايجاد مي كند و باعث مي شود تا حمام هاي كوچك كمي بزرگ تر شوند. تفاوت ندارد كه سبك حمام شما چيست زيرا اين رنگ در تمامي سبك به خوبي خودي نشان داده و هيچ وقت از مد نمي افتد. 

 

بسته به اين كه شما از چه تنالينه رنگي سفيد بهره مي بريد، سيك دكوراسيون حمام و سرويس بهداشتي تان نيز تغيير مي كند. سفيد يخي يك فضاي مدرن تر و كمي سرد تر را به وجود مي اورد اما سفيد مايل به كرم فضايي گرم تر و نزديك به طراحي هاي كلاسيك را نشان خواهد داد. حراج كاشي و سراميك 

 

از مزاياي ديگر رنگ سفيد اين است كه به راحتي مي توانيد رنگ هاي مورد علاقه تان را با آن ست نماييد. آبي، مشكي، سبز يا هر رنگ ديگري كه مي تواند در لوازم و اكسسوري به كار روند. در اين صورت يك دكوراسيون مينيمال و جذابي مانند تصاوير بالا به وجود مي آوريد.

 

رنگ هاي ملايم

آرامش سرويس بهداشتي با رنگ آبي

رنگ هاي ملايم مانند آبي، تسكين دهنده و آرامش بخش هستند. شايد شما بخواهيد صبحتان را با يك دوش صبحگاهي در فضايي كاملا آرام شروع نماييد.  بنابراين مي توانيد رنگ آبي را در راس گزينه هاي خود قرار دهيد. تمام تناليته هاي آبي براي اين فضاها قابل استفاده اند، اما هر چه روشن تر و ملايم تر باشد، فضاي شما نيز لطيف تر خواهد بود. در تصاوير بالا انواع آبي ها و انواع طرح هاي استفاده از شده از آن ها را مشاهده مي كنيد. اگر كمي دقت كنيد اين نكته را دريافت مي كنيد كه رنگ سفيد كماكان حضور دارد و نوع آب به كار رفته چقدر مي تواند سبك فضا را تغيير دهد. 

 

حمام سبز براي دوستداران طبيعت

از جمله رنگ هاي ملايم ديگري كه براي حمام و سرويس بهداشتي پيشنهادي مي كنم سبز است. كاشي سمنان رنگي كه به نوعي براي طراحان و دكوراتورها بازگشت به طبيعت محسوب مي شود. تركيب رنگ سبز كاشي ها با وسايل چوبي طبيعت را به معناي واقعي براي ما تداعي خواهند كرد و هيچ گاه هم از مد نمي افتند. اين رنگ هم مي تواند در كاشي ها ديده شود هم به صورت كاغذديواري با طرح برگ و درخت و هم با يك رنگ آمزي كاملا ساده اما جذاب.

شما با توجه به ابعاد فضا و سبكي كه در نظر داريد مي توانيد يكي از سه راه را برگزينيد. اما هم چنان بايد براي رسيدن به تعادل بصري لازم در فضا رنگ سفيد را همراه داشته باشيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۸:۰۴ توسط:فروشگاه كاشي و سراميك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :